НАША ІСТОРІЯ

История о том, как хобби переросло в дело всей жизни для команды рукодельниц

О наc

Вітаю всіх любителів собак та котів! Меня звати Габріелла Майер, і я так як і ви, обожнюю тварин. У меня є чотири чудові собаки. Три з ни - дівчата Австралійські вівчарки та один хлопчик Американска Акіта. Саме мої чотирилапі друзі кардинально змінили моє життя та надихнули на сторення магазину Fashon Dogs

    Починалось все доволі просто . Одного разу , я відвідала зоомагазин з ціллю купити своїм собакам гарні нашийники . Але , на жаль , всі представленні там моделі були однотипні та не оригінальні .

     Я продовжила пошук гарних нашийників , але так і не знайшла нічого цікавого .

     Саме тоді я вирішила пошити нашийник самотушки . Мій перший нашийник я пошила вручну . Це заняло досить багато часу , але я сама змогла вибрати бажане забарвлення та принт . Результат мені дуже сподобався !

    Мою працю оцінили знайомі у яких також є собаки. Вони теж захотіли такі нашийники для своїх улюбленців  .

Так, поступово, моє нове хоббі переросло в справу

     Мені хотілось щоб мої собаки ходили не на звичайних повідках стандартних забарвлень . Я хотіла виділити їх , показати всю унікальність їх характерів . І я вважаю, що мені це вдалось

14 КАТЕГОРИЙ ТОВАРОВ
1275 ПОШИТЫХ АКСЕСУАРОВ
4 ГОДА НА РЫНКЕ
3 РУКОДЕЛЬНИЦЫ

Свою мастерскую я назвала «Fashion Dogs»

Зараз  «Fashion Dogs» – це команда з трьох майстринь. Ми робимо аксесуари для собак, котрі не купишь в звичайному магазині. Кожний виріб виготовляємо з високоякісних матеріалів, а вибір забарвлень і різних принтів для пошиву амуніції – величезний! 

ГАБРИЭЛЛА МАЙЕР

Ольга

photo_2020-05-25_16-42-37

Анастасия